Loader

Marki

SPA_larnia DAY SPA korzysta z najwyższej jakości kosmetyków. W bogatej ofercie znajdziesz zabiegi pielęgnacyjne czy relaksacyjne masaże. Z przyjemnością pomożemy również dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Poznaj marki na których pracujemy.

MENARD

Japońska firma Menard Cosmetics od ponad pół wieku produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, łącząc w sobie tysiące lat tradycyjnej medycyny z najnowszymi osiągnięciami nauki. Posiada fabryki w Japonii, Malezji i Chinach, a w swoim instytucie badawczym zatrudnia ponad 100 wybitnych naukowców, dbających o nieustanny rozwój dostarczanych produktów. Menard jest globalnym liderem w dziedzinie najnowocześniejszych metod dotyczących pobudzania skóry do odnowy oraz regeneracji, będących sekretem pięknej i nieskazitelnej cery. Znajduje się w czołówce największych firm kosmetycznych w Japonii, ale z równym sukcesem podbija europejskie i amerykańskie rynki. Nieustanny rozwój oraz najwyższa jakość produktów Menard idealnie wpasowuje się w filozofię SPA_larni, w której od teraz można skorzystać z nowych zabiegów opartych na tej japońskiej marce. 

Aromatherapy Associates - Poznaj moc aromaterapii

Aromatherapy Associates to luksusowa marka naturalnych kosmetyków SPA. Swoje działanie opiera na olejkach eterycznych, które poprzez aromaterapię pieszczą zarówno ciało jak i duszę, wprowadzając w błogi stan relaksu i odprężenia.  Formuły produktów powstały w oparciu o wyselekcjonowane, terapeutycznie dobrane składniki i oleje eteryczne pochodzenia roślinnego. Zabiegi marki Aromatherapy Associates wykonywane są w najbardziej renomowanych obiektach spa na całym świecie takich jak The Dheva Spa, Marriott, Mandarin Oriental czy Hyatt. Zabiegi i produkty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone jako wysoce skuteczne, luksusowe i aromaterapeutyczne. Już od teraz, Ty również, możesz poczuć luksusowe działanie aromaterapii na własnej skórze.

Academie

To francuska marka z ponad 80-letnią tradycją tworzenia najwyższej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Założona przez farmaceutę Georgesa Gay do dziś pozostaje jedyną całkowicie niezależną i rodzinną francuską firmą kosmetyczną, która dzięki własnym laboratoriom i fabryce tworzy bezpieczne i skutecznie działające preparaty, zaspokajające potrzeby każdego rodzaju skóry. Filozofia firmy opiera się na koncepcji naukowego podejścia do piękna, a dzięki prowadzonym przez firmę własnym badaniom, powstają kosmetyki o innowacyjnych recepturach, których wyróżniającą cechą jest niezwykle wysoka zawartość składników aktywnych, sięgająca nawet 36,5%. Kosmetyki Academie to niezwykle subtelne zapachy  i aksamitne konsystencje, które sprawiają, że zarówno profesjonalne zabiegi, jak i pielęgnacja cery w domu stają się wyjątkową przyjemnością. O wysokiej jakości produktów tej francuskiej marki świadczą liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane w Polsce i na świecie oraz jej obecność w najbardziej ekskluzywnych salonach i centrach SPA we Francji i 62 innych krajach.

MOKOSH

Pielęgnacyjno- relaksacyjne zabiegi na bazie naturalnych i ekologicznych kosmetyków polskiej marki Mokosh - genialnych w swojej prostocie i ujmujących jakością surowców. Mokosh zwraca uwagę na ogromną wartość idei świadomego dbania o siebie, czyli wybierania naturalnych surowców bezpiecznych dla skóry. Idea ta idealnie współgra z założeniami oferty SPA_larni DAY SPA, która stara swię funkcjonować w zgodzie z naturą już od prawie 10 lat. 

PINO

PINO należy do czołówki europejskich firm kosmetycznych. Wszystkie linie kosmetyków są w 100% naturalne: nie zawierają syntetycznych barwników, konserwantów, perfum i glikoli. Receptury produktów zawierają natomiast wysokie stężenie składników aktywnych, co gwarantuje zachowanie pełnej naturalności.  

COMFORT ZONE

Marka ta, to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka. Logo firmy symbolizuje otwarte ręce terapeuty, które zawsze są wyciągnięte do Gościa po to, aby poprowadzić go w wyjątkową podróż ku młodości. 

OPI

Marka OPI od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Na początku swej działalności była małą rodzinną firmą, która dzięki jakości swych produktów w krótkim czasie zyskała rzeszę wielbicieli na całym świecie. Dziś OPI stanowi prawdziwą potęgę stawiającą na profesjonalizm i niepowtarzalność produktów. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. OPI jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen